Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Osetnica - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

349 000 zł63,70 m² 5 478,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania ? Lokalizacja z pełną infrastrukturą oraz możliwość własnej aranżacji wnętrza jest dla Ciebie priorytetem? Mam dla Ciebie propozycję! funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38,04 m² 10 226,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie Parku Miejskiego z przynależnym miejscem parkingowym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 38,04m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Tarninów,Legnica(Osetnica + 21 km)

242 000 zł58,44 m² 4 141 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   pokojowe mieszkanie 56,49 m - Legnica, ul. Jaworzyńska | Duży potencjał! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica(Osetnica + 21 km)

469 000 zł64 m² 7 328,12 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 64 m2 usytuowanego na Vp. w Legnicy. Nieruchomość usytuowana w dogodnej lokalizacji, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Legnica

Zosinek,Legnica(Osetnica + 21 km)

419 000 zł47,70 m² 8 784,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 47,7 m2, z dodatkową przestrzenią na drugim poziomie (po podłodze łącznie ok. 87 m2). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł74,18 m² 6 457,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe 3 Pokoje przy ul. Rzemieślniczej Jasne, przestronne i Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz miejsca, które od progu przywita Cię ciepłem i estetyką? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica(Osetnica + 21 km)

479 790 zł53,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w nowo powstałym budynku apartamentowym. Na powierzchnię użytkową 53,31 m2 składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nadrzeczna

Bolesławiec(Osetnica + 22 km)

894 700 zł77,80 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w Bolesławcu w bloku przy ul. Nadrzecznej. Mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy 13 letniej. Dwupoziomowe , na 2 piętrze pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bolesławiec

Stare Miasto,Bolesławiec(Osetnica + 22 km)

487 000 zł74,20 m² 6 563,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Północ nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,20 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Asnyka,Legnica(Osetnica + 21 km)

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe do remontu Do sprzedaży mieszkanie w bloku 4-piętrowym przy ul.Lotniczej 3 piętro Powierzchnia 55 m2 3 pokoje (21,4 m2, 11,45 m2 i 10 m2), przedpokój (3,95 m2), kuchnia ( 5,7 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Osetnica

Osetnica,dolnośląskie

55 000 zł28 m² 1 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie kawalerkę 28m kw. bezczynszowe w bloku ośmiorodzinnym na pierwszym piętrze do tego zagroda wraz z komórką oraz działka 5 arów + piwnica ogrzewane piecem kaflowym- bardzo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij